Firma Detayı

services

Firma Detayı

Firmamızın kurucusu Murat BAYAZIT 2009 Yaşar Üniversitesi İstatistik bölümü mezunudur.İzmir Türkiye İstatistik Kurumu ve İzmir Ege Bölge Sanayi odasında istatistikçi olarak staj yapmıştır.Kipaş Holding ve Akedaş firmalarında uzman istatistikçi olarak çalışmıştır. Tam bir İstatistik aşığı olan Murat BAYAZIT 1 Kasım 2014 tarihinde ise hayali olan İstatistik & Araştırma firmasını KOSGEB'den 30.000 hibe alarak kurmuştur.

İSTAR DANIŞMANLIK, sadece anketörlük hizmeti sunan bir firma değil aksine proje üretebilen, müşterilerimizin isteklerine göre can alıcı sorular hazırlayan, bunu anket formuna dönüştürebilen, güvenilir veri toplama yöntemini benimseyen, hedef kitleyi iyi belirleyen, istatistiksel analiz konularına hakim, eğitici, öğretici ve raporlama yapabilen bir istatistik & araştırma firmasıdır.

Misyonumuz
Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlayabilen, tercih edilen, en güvenilir veri toplama yöntemini benimseyen, istenilen zamanda projeleri başlatan ve teslim eden referans olarak gösterebilen bir danışmanlık firması olabilmektir.

Vizyonumuz
Planlı büyümeyi gerçekleştirmek için, istatistiği kullanarak ayağı yere sağlam basan adımlar atıp, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutup, kaliteli hizmet veren araştırmalar ve istatistiksel analizler yapmaktır.