Firma Detayı

services

Firma Detayı

PriTracker e-ticaret sitelerindeki fiyatları otomatik takip edebileceğiniz bir sistemdir. E-ticaret sitelerinde fiyat analizi yapabileceğiniz, mevcut sitenizdeki fiyatları otomatik optimize edebileceğiniz bir sistem. Gelişmiş grafikler ve bildirim kanalları sunan sistemin sloganı "Zaman, başkalarının fiyatlarını takip edemeyecek kadar değerlidir." Bırakın rakiplerinizi pritracker takip etsin. Siz zamanınızı daha önemli işlere ayırın.

Misyon
Misyonumuz hizmet verdiğimiz müşterilerimize en iyi fiyatlandırmayı sağlamaktır. Gün geçtikçe fiziksel mağazaların internete taşındığı günümüzde e-ticaret ciddi bir rekabet gerektirmektedir. Bir ürün en az yüzlerce sitede satılmaktadır. Amacımız e-ticaret sitesi sahiplerinin zamanlarını rakiplerini incelemekle geçirmemesini sağlamak. Zaman çok değerli. Bırakın rakiplerinizi Pritracker takip etsin.

Vizyon
Hedefimiz ulusal alandaki yaygınlığını ve etkinliğini arttırarak, gelecek 10 yılda uluslararası pazarda etkin ve saygın bir konuma yükselmek. Topluma sunduğumuz ürün ve hizmetlere gelecekte de gittikçe artan bir biçimde gereksinim duyulacağını öngörüyoruz. Bu görüş doğrultusunda çağdaş teknik bilimin en son verilerini kullanabilmek üzere her aşamada hazırlıklı olmayı planlıyor ve kurumlaşma çalışmalarımızı, ulusal bir yazılım endüstrisinin gelişmesine yol açacak biçimde, aralıksız olarak sürdürüyoruz.