Firma Detayı

services

Firma Detayı

Hakkımızda

 

MARSoft olarak 2009 yılından bu yana e-ticaret alanında müşterilerimize nitelikli çözümler sunmaktayız. Amacımız işimizi en iyi şekilde yaparak sizin işinize en uygun e-ticaret sistemlerini kurmaktır.

 

Ancak hizmetlerimiz sadece e-ticaretle sınırlı değildir. Müşterilerimizin e-ticaret konusunu en iyi şekilde anlamalarını ve yönetmelerini sağlamak için depo yönetimi, stok takibi, entegrasyon, e-ticaret muhasebesi, yazılım ve ERP gibi birçok çözüm sunuyoruz.

 

2023 yılından itibaren sektörel deneyimlerimizle odak noktamızı bulut tabanlı ERP yazılımlarına ve sorunsuz depo stok sevk süreçlerine yönlendirdik. Bu doğrultuda, e-ticaret siparişleri ve şirketlerin siparişlerinin hatasız depo sevk ve mal kabul işlemleri için Smart Order yazılımını ve üretim ile depo yönetimini kolaylaştıran ERPGo yazılımını geliştiriyoruz.

 

Yazılımlarımızın geliştirilmesinde odak noktamız, sahadaki deneyimlerimizle özellikle fabrikalarda gerçekleşen projelerdir. Bu projeleri Kahramanmaraş Teknokent işbirliğiyle geliştirmekteyiz.

 

Biz işimizi en iyi şekilde yapabilmek için sektörel gelişmeleri yakından takip ediyor ve en nitelikli firmalarla iş birliği yapıyoruz. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiye websitemizden ulaşabilirsiniz.

MARSoft ile işiniz için en doğru kararı verin ve farkı hemen fark edin.