Firma Detayı

services

Firma Detayı

KG Teknoloji bilgi teknolojileri sektöründeki bilgi birikimi ve deneyimleri 2000’li yılların başına dayanır. Gücünü tecrübesinden alan KG Teknoloji ekibi, çalışmalarınızda daha etkili sonuçlar almayı sağlamak için size rehberlik eder. Müşterilerine en kaliteli hizmeti yüksek verimle ve değişen dünyaya uyum sağlayan hızda sunmak; onlarla güven esaslı ilişkiler kurmak ve alanında uzman 400’ün üzerinde çalışanlarının yeteneklerini rahatça yansıtabildiği bir çalışma ortamı sağlamak KG Teknoloji’nin vazgeçilmez değerleridir. Dinamik ve çözüm odaklı bir yaklaşımla müşterilerine artı değer katarken onların verimliliklerini ve büyüme oranlarını artırmak ise öncelikli hedefleridir.

KG Teknoloji, dört çalışma modelini benimser. Bunlar KPI Bazlı Yönetilen Hizmetler (Managed Services), Proje Bazlı Anahtar Teslim Hizmetler, Danışmanlık Hizmetleri ve Dış Kaynak Hizmetleri (Outsourcing Services) ’dir.

KG Teknoloji, Faturalama ve Ücretlendirme, Müşteri İlişkileri ve Yönetimi, İş Zekası, Ara Katman, Katma Değerli Servisler alanlarında Yazılım Geliştirme, Test Mühendisliği, İş ve Sistem Analizi, Proje Yönetimi, Operasyon Destek, Kurumsal Mimari, Sürüm ve Konfigürasyon Yönetimi başlıklarında tecrübeli kaynaklarıyla ve hedef odaklı dinamik yaklaşımıyla hizmet vermektedir.

KG Teknoloji deneyimli kadrosu, yarattığı istihdam, BT’nin her alanındaki yetkinliği ve çözüm odaklı yaklaşımı ile katkıda bulunduğu sektörün öncü isimlerinden biridir.