Firma Detayı

services

Firma Detayı

İnvictus Biyoteknoloji A.Ş. 10 yıldan fazla bir süre boyunca yapılan bireysel araştırıma ve ürün geliştirmelerini kurumsal bir kimliğe taşımak amacıyla Doç. Dr. Mustafa ÇİÇEK ve Murat ALKAN önderliğinde, 15/12/2022 tarihinde Kahramanmaraş Teknokent’ te faaliyetlerine başlamıştır.

Nanobiyolojik üretim teknolojisi kullanarak nanopartikül boyutları belirli aralıklarda olan yeni nesil biyoteknolojik  ürünlerin hem Ar-Ge hem de Ür-Ge’ sini yapmaktayız.

Teknolojimizi Medikal, Eczacılık, Kimya, Gıda, Tarım, Enerji ve  Kozmetik alanlarında ihtiyaca ve projelere göre uyarlayabilmekteyiz. Ayın zamanda proses ve içerik olarak üretim teknolojimizin ulusal ve uluslararası alanda muadili bulunmamaktadır.

İnvictus Biyoteknoloji A.Ş. firması  olarak, dünyayı daha sağlıklı bir yer haline getirmek için her gün yenilik yapmak, bilimsel araştırmalardan çığır açan ürünlere kadar herkes için kaliteli sağlık hizmeti vermeyi misyon olarak benimsemekteyiz.

Yurt içi ve yurt dışı pazar payımızı sürekli büyüterek şirketimize duyulan güveni daha da artırmak ve tercih edilen bir marka olmak. Bu doğrultuda, sürekli gelişen, sektörde öncülük yapan bir marka olmak için AR-GE, ÜR-GE ve Kalite departmanlarımız ile sürekli çalışmak şirket vizyonumuzdur.