Kahramanmaraş Teknokent Yönetici A.Ş. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı kapsamında sağlanan mali destek ile “Kahramanmaraş Moda ve Tasarım Akademisi” kuruluşu için bir mal ve hizmet alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Avşar mahallesi, Batı Çevre Yolu Bulvarı, Kahramanmaraş Teknokent, Bina No:259 1. Kat Ofis No:33 Onikişubat-Kahramanmaraş adresinden veya teknokentmaras.com internet adreslerinden temin edilebilir.

Teklif teslimi için son tarih ve saati: Teklifler 02.02.2022 saat 10.00’a kadar idarenin yukarıda belirtilen adresine elden ya da kargo veya iadeli taahhütlü posta yoluyla kapalı zarfla teslim edilmelidir

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; teknokentmaras.com, www.ksu.edu.tr ve www.dogaka.gov.tr internet adreslerinde yayınlanacaktır.

Teklifler, 02.02.2022 tarihinde, saat 10.00’da ve Avşar mahallesi, Batı Çevre Yolu Bulvarı, Kahramanmaraş Teknokent, Bina no:259 3. Kat Ofis No:52 (Yönetim Kurulu Salonu) Onikişubat-Kahramanmaraş adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

İhale Dosyası'nı indirmek için tıklayınız.