Teknoloji Odaklı Sanayi Hamlesi Programı, Türkiye’de katma değerli üretimin artırılması amacı doğrultusunda, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve bağlı/ilgili kuruluşları tarafından sağlanan destek ve teşviklerin tek pencereden yönetilerek orta-yüksek ve yüksek teknoloji seviyeli sektörlere yoğunlaştırılmasına yönelik özel bir programdır.


Program kapsamında Türkiye’de orta-yüksek ve yüksek teknoloji seviyeli, katma değeri yüksek ürünlerin ve bu sektörlerin gelişimi için kritik önemi haiz ürünlerin üretiminin artırılması ve bu çerçevede yeni üretim imkan ve kabiliyetlerinin ülkemize kazandırılması amaçlanmaktadır.


Teknoloji Odaklı Sanayi Hamlesi Programı Dijital Dönüşüm Çağrısı 30 Eylül 2021 tarihi itibarıyla açılmıştır.


Kahramanmaraş Teknokent bölgede ve Kahramanmaraş genelinde faaliyet gösteren firmalara ve akademisyenlere yönelik bir bilgilendirme toplantısı düzenlemektedir. Sanayi odaklı Teknoloji Hamlesi Dijital Dönüşüm Çağrısı kapsamında Bilgilendirme Toplantısı Kahramanmaraş Teknokent Konferans Salonu'nda konuşmacı Sefa ÖNGEL'in sunumuyla 20 Ekim 2021 tarihinde saat 16:00'da gerçekleştirilecektir.


Bilgi almak için bilgi@teknokentmaras.com e-posta adresinden veya 03443001067 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Konuşmacı öz geçmişi için tıklayınız.