Yaratıcılık ve yenilikçiliğin geliştirilmesi, katma değeri, teknolojisi ve bilgi yoğunluğu yüksek, Ar-Ge/Yenilik projeleri olan girişimcilerin/KOBİ'lerin ülke ekonomisine ve ihracatına katkı sağlaması ve küresel ekonomide söz sahibi olmanın yanı sıra, küresel değer zincirinde üst sıralarda yer alabilmesi için, akılcı, sürdürülebilir ve kapsayıcı kalkınma ekosistemine destek verebilmesi amaçlarıyla, DOĞAKA 2022 Yılı Çalışma Programı kapsamında, DOĞAKA Girişimci Geliştirme Programı (GGP) hayata geçirmiştir.

DOĞAKA bünyesinde yürütülen programla; girişimcilerin iş fikirlerini, aldıkları eğitim, danışmanlık ve mentörlük hizmetleriyle olgunlaştırmaları sağlanacaktır. Ayrıca girişimcilerin yatırımcılar ile bir araya gelmeleri sağlanarak proje fikirlerine fon kaynağı bulma imkânları doğacaktır.

DOĞAKA Girişimci Destek Programı'nın Kahramanmaraş Teknokent bünyesindeki firma yetkilisi ve personelleri ile KSÜ personeli ve öğrencilerine tanıtılması için DOĞAKA tarafından 27 Mayıs 2022 Cuma günü saat 15:00'da Zoom üzerinden bir webinar düzenlenecektir. Aşağıdaki bilgiler ile webinara katılabilirsiniz.

Toplantı Kimliği: 834 5499 6801
Parola: 982428


Aşağıdaki butona tıklayarak etkinliği takviminize ekleyebilirsiniz. Webinarda görüşmek üzere...


Linkedin | Twitter | Instagram | Facebook